فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد ساخت فروشگاه خرید دانلود آهنگ طراحی لوگو طراحی لوگو طراحی لوگو لوگو
حذف در پنل کاربری [X]
عسل لیمیتیوم 350 گرمی (Limitium)

مشخصات اصلی


نوعکوهی ليميتيوم
وزن350 گرم - 0.35 کيلوگرم
حداقل ميزان مصرفيک قاشق چايخوری در روز
قیمت: 198000 تومان

معرفی اجمالی محصول

عسل کوهی خاص و نایاب با تولید محدود و خواص عالی با کاربردهای تخصصی درمانی ، زیبایی ، تقویتی

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


عسل لیمیتیوم ، نوعی از عسل طبیعی کوهی است که تعداد آنزیمهای مفيد موجود در آن بسیار بیشتر از حالت عادی است ، برای تهیه اين نوع خاص از عسل حداقل یک سال زمان مورد نياز است .


اين نوع از عسل ، دارای کاربردهای تخصصی زيبایی و درمانی می باشد و با اطمينان می توان از آن در پروژه های عسل درمانی استفاده کرد .


مقدار موجودی اين محصول محدود بوده و به لحاظ خواص قابل رقابت با مرغوبترین عسلهای جهان من جمله عسل مانوکا (Manuka) می باشد .


بدليل آنزیمهای زنده بسيار ، از تکنولوژی منحصر به فرد Slowex در تولید و بسته بندی آن استفاده شده است ، بدين سبب مدت زمان بسته بندی و آماده سازی آن چندین برابر عسلهای رایج در بازار می باشد.


لذا محصول نهایی معمولا به صورت کريستالیزه بوده و يا در مدت زمان اندکی کريستالیزه می شود ، توصیه ميکنم مطلب مربوط به شکرک زدن عسل را حتما مطالعه بفرمایید.


با توجه به مطالب فوق قیمت عسل کوهی و ارگانیک ليمیتیوم در مقایسه با نمونه های موجود داخلی و خارجی بسیار مناسب می باشد .


میزان مصرف اين نوع عسل جهت حفظ و افزایش سلامتی یک قاشق چایخوری در صبح می باشد . از عسل کوهی لیمیتیوم برای تهیه انواع ماسک عسل ، کرمهای زيبایی عسل ، تقویت شدید قوای جسمانی ، درمان انواع سرماخوردگی و آنفولانزا ، درمان زخم بستر ، برطرف کردن جای زخم و آکنه ، دفع عفونت از بدن و رفع تب و .... استفاده نمود.


دارای استاندارها و گواهی نامه های معتبر داخلی و خارجی .

بیشتر بدانیم :

آنتی اکسیدانها که از فعالترین ترکیبات فیزیولوژیکی در عسل می باشند در حفاظت ازموجودات زنده در برابر آسیب اکسیداتیو نقش مهمی دارند واز بروز انواع بیماریهای مزمن مانند سرطان، بیماری قلب و عروق و دیابت جلوگیری می کنند. عسل دارای انواع آنتی اکسیدانهای آنزیمی و غیر آنزیمی شامل گلوکز اکسیداز، کاتالاز، ال-آسکوربیک اسید، فلاونوئیدها، اسیدهای فنولیک ، کاروتنوئیدها و اسیدهای آلی ، آمینواسیدها و پروتئینها می باشد. اسیدهای فنولیک وفلاونوئیدها دو ترکیب اصلی ایجاد کننده فعالیت آنتی اکسیدانی عسل می باشند که از واکنش اتواکسیداسیون جلوگیری کرده و اثر مهارکنندگی روی رادیکالهای آزاد با مکانیسمهای مختلف دارند. مقدار آنها به شدت تحت تأثیر عواملی نظیر منابع گل، فصل و عوامل محیطی می باشد، در این میان منشأ گیاهی عسل بیشترین تأثیر را برروی فعالیت آنتی اکسیدانی آن دارد در حالی که فرآوری و نگهداری عسل به مقدار جزئی در این مورد مؤثرند. با توجه به این که امروزه مصرف آنتی اکسیدانهای طبیعی به علت اثرات بسیار مفید آنها در درمان و پیشگیری بسیاری از بیماریها رو به افزایش است، عسل می تواند به عنوان یک محصول دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی طبیعی مورد استفاده قرار گیرد. انواع مختلف عسل حاوی ترکیبات فنولیک متفاوتی می باشند و اندازه گیری این ترکیبات درعسلهای مختلف می تواند به انتخاب عسل با خاصیت آنتی اکسیدانی بالا کمک کند.

آپیلارنیل چیست ؟ از محصولات زنبور عسل می باشد ، اين ماده در سال هاي اخير شناسايي شده و مركب از پروتئين، آمينواسيدها، چربي، انواع مواد معدني، مواد ريز مغذي و ريبوفلاوينها مي باشد. اين ماده در پزشكي جهت درمان سستي و بيحالي، تقويت كننده دوره نقاهت بيماريهاي عصبي وجسماني، سوء تغذيه در دوران بلوغ، و يائسگي، ضد قارچ، ضد ويروس، درمان زخمهاي معده و دوازدهه، تقويت هورمونهاي جنسي، افزايش بهبود در عفونتهاي قلبي و در درمان عفونتهاي تنفسي كاربرد دارد. تركيب اين ماده با موم باعث افزايش متابوليسم بدن و در تركيب با پولن (گرده گل) تقويت كننده بسيار موثري براي سيستم گوارشي مي باشد .برچسب ها: عسل مانوکا , عسل درمانی , organic honey , عسل ارگانیک , عسل وحشی , آنتی اکسیدان عسل , بدون شکر ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر