فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد ساخت فروشگاه خرید دانلود آهنگ طراحی لوگو طراحی لوگو طراحی لوگو لوگو
حذف در پنل کاربری [X]
عسل کوهی 230 گرمی (Mountain)

مشخصات اصلی


نوعکوهی
وزن230 گرم
حداقل ميزان مصرفيک قاشق غذاخوری در روز
قیمت: 44900 تومان

معرفی اجمالی محصول

عسلی طبیعی ، کمیاب

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


عسل کوهی ، نوعی از عسل طبیعی است که دور از آلودگیهای شهری و بصورت کاملا طبیعی جمع آوری و تولید شده است ، اين عسل سرشار از آنزیمها و خواص مورد نياز بدن انسان می باشد . مدت زمان مورد نياز اين عسل بیش از هشت ماه می باشد.


تعداد آنزیمهای مختص عسل ، موجود در اين نوع بیشتر از عسل ممتاز و کمتر از عسل لیمیتیوم می باشد .


قیمت مناسب اين محصول ، آن را به جایگزین بسیار خوبی برای عسل لیمیتیوم تبدیل کرده است ، عسل کوهی 24 ، نيز همانند عسل ليميتيوم دارای خواص درمانی و تقویتی و زیبایی می باشد ، فقط میزان مصرف بهینه آن یک قاشق غذاخوری در روز می باشد.


اين محصول در صورت مجاورت با سرما و يا کاهش رطوبت ، قابلیت کریستالیزه شدن را دارد ، توصیه میکنم حتما مطلب شکرک زدن عسل را مطالعه بفرمایید.


قیمت اين عسل طبیعی و مرغوب در مقایسه با کیفیت آن بسیار ارزان و مناسب است .


میزان مصرف اين نوع عسل جهت حفظ و افزايش سلامتی یک قاشق غذاخوری در روز می باشد . از عسل کوهی می توان برای ساخت ماسک عسل ، درمان زخم ، تقویت قوای جسمانی ، درمان انواع سرماخوردگی و آنفولانزا ، دفع عفونت از بدن و رفع تب و .... استفاده نمود.


دارای استاندارها و گواهی نامه های معتبر داخلی و خارجی .

بیشتر بدانیم :

خواص درماني عسل مربوط به جاذب الرطوبه بودن، چسبندگي، اسمولاليته و اسيديته بالا و پراكسيد هيدروژن موجود در آن است. حداقل غلظت مهار كنندگي عسل برابر 50 درصد است.

عسل روي طيف وسيعي از باكتريها (حدود 60 گونه از باكتريها اعم از هوازي و بي هوازي ) اثر كشندگي خوب دارد. اين باكتريها عبارتند از: اي كولاي، سالمونلا، هليكوباكتر، استافيلوكك، پسودوموناس، كلبسيلا، هموفيلوس، پروتئوس و استرپتوكك ها مي باشد. همچنين روي باكتريهاي مقاوم به آنتي بيوتيك نيز تاثير كشندگي مطلوبي دارد. همچنين عسل در غلظتهاي 40 درصد روي شيگلا و سالمونلا و ويبريوكلرا موثر است. عامل اصلي تاثير عسل روي باكتريها مربوط به پراكسيد هيدروژن است كه از تجزيه راديكالهاي آزاد تشكيل مي شود كه روي باكتري اثر كشندگي دارد. خود پراكسيد توسط آنزيم گلواكسيداز توليد مي شود. تركيب ديگري كه در عسل خاصيت ضد باكتري و ضد قارچي دارد عصاره اتيل استات است. همچنين عسل با داشتن اسمولاليته بالا از رشد ميكروبها جلوگيري مي كند. با توجه به اينكه آنتي بيوتيك ها علاوه بر نابودي باكتريها به سلول انسان نيز آسيب مي رسانند، ولي عسل اين خاصيت را ندارد. همچنين توان ضد ميكروبي عسل با جوشاندن از بين نمي رود ولی در برخی جهات کاهش می یابد .

خواص ضد سرفه و خلط آوري عسل با رقيق كردن ترشحات موجود در راههاي هوايي و بهبود عملكرد سلولهاي پوششي بافت ها ايجاد مي گردد . مصرف 5/2 تا 10 میلی گرم عسل طبیعی در موقع خواب باعث كاهش سرفه مي شود .


مواد تشكيل دهنده ژل رويال ، اين ماده شامل 60 تا 70 % آب، 12 تا 15 % پروتئين خام، 10 تا 16 % قند، 3 تا 6 % چربي و 2 تا 3 % مولكول هايي با وزن كم است كه تركيبي از ويتامين ها و نمكها و آمينواسيدهاي آزاد مي باشد.

خاصيت ضد توموري و فعاليت آنتي آتروژنيك ژل رويال در حيوانات آزمايشگاهي مورد آزمايش قرار گرفته و به اثبات رسيده است. ژل رويال ممكن است باعث افزايش تاثير وارفارين شود. از ژل رويال به صورت پماد 2 لايه و 2 بار در روز روي زخم سوختگي و زخمهاي ديابتيك استفاده مي شود كه اين پماد تركيبي از 6 ميلي گرم ژل رويال به اضافه 36 ميلي گرم موم به همراه 120 ميلي گرم گرده گل به مدت 2 ماه بكار برده

مي شود. ژل رويال مي تواند سطح كلسترول خون را در افراد داراي چربي خون كاهش دهد.برچسب ها: عسل کوهستان , عسل کوه سبلان , عسل هدیه , عسل زیبایی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر