فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد ساخت فروشگاه خرید دانلود آهنگ طراحی لوگو طراحی لوگو طراحی لوگو لوگو
حذف در پنل کاربری [X]
عسل کوهی 650 گرمی (Mountain)

مشخصات اصلی


نوعکوهی
وزن650 گرم
حداقل ميزان مصرفيک قاشق غذاخوری در روز
قیمت: 117000 تومان

معرفی اجمالی محصول

عسل طبیعی ، خالص و ناب

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


عسل کوهی ، نوعی از عسل طبیعی است که دور از آلودگیهای شهری و بصورت کاملا طبیعی جمع آوری و تولید شده است ، اين عسل سرشار از آنزیمها و خواص مورد نياز بدن انسان می باشد . مدت زمان مورد نياز اين عسل بیش از هشت ماه می باشد.


تعداد آنزیمهای مختص عسل ، موجود در اين نوع بیشتر از عسل ممتاز و کمتر از عسل لیمیتیوم می باشد .


قیمت مناسب اين محصول ، آن را به جایگزین بسیار خوبی برای عسل لیمیتیوم تبدیل کرده است ، عسل کوهی 24 ، نيز همانند عسل ليميتيوم دارای خواص درمانی و تقویتی و زیبایی می باشد ، فقط میزان مصرف بهینه آن یک قاشق غذاخوری در روز می باشد.


اين محصول در صورت مجاورت با سرما و يا کاهش رطوبت ، قابلیت کریستالیزه شدن را دارد ، توصیه میکنم حتما مطلب شکرک زدن عسل را مطالعه بفرمایید.


قیمت اين عسل طبیعی و مرغوب در مقایسه با کیفیت آن بسیار ارزان و مناسب است .


میزان مصرف اين نوع عسل جهت حفظ و افزايش سلامتی یک قاشق غذاخوری در روز می باشد . از عسل کوهی می توان برای ساخت ماسک عسل ، درمان زخم ، تقویت قوای جسمانی ، درمان انواع سرماخوردگی و آنفولانزا ، دفع عفونت از بدن و رفع تب و .... استفاده نمود.


دارای استاندارها و گواهی نامه های معتبر داخلی و خارجی .

بیشتر بدانیم :

وجود مقادير زياد گلوكز در عسل طبیعی تاثير مطلوبي بر روي عضلات قلبي داشته و موجب تحريك و تقويت آنها مي شود. همچنين باعث گشاد شدن رگها و تنظيم فشار خون شده و از سكته قلبي جلوگيري مي كند. عسل باعث هضم چربي هاي اطراف قلب مي شود .

اسيد فرميك موجود در عسل باعث تسكين درد هاي روده اي مي شود .

عسل با خاصيت نفوذپذيري زياد و رطوبت مناسب در ترميم پوست و بهبود سريع زخم كمك مي كند، رطوبت عسل از درد و تخريب سلول حين تعويض پانسمان خشك جلوگيري مي كند و رشد رگ هاي خوني را تحريك كرده و مونوسيت ها را فعال مي كند . در يك مطالعه مقايسه اي بين عسل و پماد سيلور سولفاديازين در سرعت ترميم سوختگي مشخص شد كه اپيتليزاسيون زخم درمان شده با عسل در عرض 21 روز كامل شد در حاليكه اين دوره در گروه درمان شده با پماد موضعي 35-28 روز طول كشيد. تا كنون 500 مورد درمان سوختگي موفق با عسل گزارش شده است.


مطالعه اي در ايران در مورد درمان زخم پاي ديابتيك با تجويز موضعي عسل و روغن زيتون صورت گرفته است. در اين مطالعه يك مرد 55 ساله با سابقه 12 ساله ديابت نوع 2 در ناحيه ساق پا با ابعد 2در2 و عمق 4 سانتي متر كه با پني سيلين 6.3.3 و شستشوي بتادين تحت درمان بوده و درمان حاصل نمي شد، با مخلوط عسل و روغن زيتون در دماي 40 درجه سانتيگراد به مدت 5 الی 7 دقيقه مخلوط شده بود مورد درمان قرار گرفت، زخم این بیمار 5 روز پس از شروع درمان با عسل، گرانوله و پس از يكماه به طور كامل بهبود يافت. همچنين تا 2 هفته بعد از درمان كامل عود نداشته است .


در مطالعه ديگري در ايران كه به صورت كار آزمايي باليني تصادفي تاثير درمان موضعي با عسل پس از عمل جراحي در مبتلايان به سينوس پايلونيدال بر روي 24 بيمار انجام گرديد، ( گروه مداخله 12 نفر و گروه كنترل 12 نفر) نشان داد كه در گروه مداخله كه با عسل پانسمان شده بودند محل زخم كاملا تميز و بدون بو و فاقد ترشحات چركي و در گروه دیگر که پانسمان مرطوب و شستشوي روزانه با آب وصابون استفاده مي شد نتيجه كشت ميكروبي همه افراد مثبت بودند .


پروپوليس كلمه اي يوناني است كه از دو بخش پرو به معني جلو و پوليس به معني دفاع تشكيل شده است كه در كل به معني دفاع از شهر مي باشد. اين ماده توسط زنبورها از مواد صمغي گياهان و درختان جمع آوري مي شود و براي دفاع در درون كندوي زنبورها توليد شده و بكار مي رود.

پروپوليس شامل دسته مهمي از ليپيدهاست كه منشا آن از عسل و شهد گلها مي باشد. اين ماده توسط غدد مخصوصي در بدن زنبوران كارگر ترشح مي شود. در واقع اين ماده توسط 4 غده در نيم حلقه شكمي بند هاي 4-7 بدن زنبوران كارگر ترشح مي شود. پروپوليس درابتدا آبكي است ولي بعد از خروج از بدن زنبورحالت جامد پيدا مي كند.

رنگ پروپوليس از سبز و قهوه اي روشن تا قرمز تيره متفاوت است و بستگي به گياهي كه زنبور از آن استفاده كرده است دارد. طعم آن تلخ و سوزاننده بوده و مخاط دهان و لثه را بي حس مي كند. اين ماده در اكثر حلالهاي آلي قابل حل است.برچسب ها: عسل کوهی , عسل ارگانیک , حرارت ندیده , طب اسلامی , raw honey , بدون قند ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر