فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد ساخت فروشگاه خرید دانلود آهنگ طراحی لوگو طراحی لوگو طراحی لوگو لوگو
حذف در پنل کاربری [X]
عسل کوهی 1750 گرمی (Mountain)

مشخصات اصلی


نوعکوهی
وزن1750 گرم
حداقل ميزان مصرفيک قاشق غذاخوری در روز
قیمت: 299000 تومان

معرفی اجمالی محصول

بهترين عسل خانواده

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


عسل کوهی ، نوعی از عسل طبيعی است که دور از آلودگيهای شهری و بصورت کاملا طبيعی جمع آوری و توليد شده است ، اين عسل سرشار از آنزيمها و خواص مورد نياز بدن انسان می باشد . مدت زمان مورد نياز اين عسل بيش از هشت ماه می باشد.


تعداد آنزيمهای مختص عسل ، موجود در اين نوع بيشتر از عسل ممتاز و کمتر از عسل ليميتيوم می باشد .


قيمت مناسب اين محصول ، آن را به جايگزين بسيار خوبی برای عسل ليميتيوم تبديل کرده است ، عسل کوهی 24 ، نيز همانند عسل ليميتيوم دارای خواص درمانی و تقويتی و زيبايي می باشد ، فقط ميزان مصرف بهينه آن يک قاشق غذاخوری در روز می باشد.


اين محصول در صورت مجاورت با سرما و يا کاهش رطوبت ، قابليت کريستاليزه شدن را دارد ، توصيه ميکنم حتما مطلب شکرک زدن عسل را مطالعه بفرماييد.


قيمت اين عسل طبيعی و مرغوب در مقايسه با کيفيت آن بسيار ارزان و مناسب است .


ميزان مصرف اين نوع عسل جهت حفظ و افزايش سلامتی يک قاشق غذاخوری در روز می باشد . از عسل کوهی می توان برای ساخت ماسک عسل ، درمان زخم ، تقويت قوای جسمانی ، درمان انواع سرماخوردگی و آنفولانزا ، دفع عفونت از بدن و رفع تب و .... استفاده نمود.


دارای استاندارها و گواهی نامه های معتبر داخلی و خارجی .

بیشتر بدانیم :

در ایران بیشتر، کیفیت شیمیایی عسل مورد تحقیق قرارگرفته و خیلی کمتر به بررسی فعالیت آنتی اکسیدانی و تعیین مقدار ترکیبات فنولیک و فلاونوئیدی پرداخته شده است.ولی در مطالعه ای پتانسیل آنتی اکسیدانی نمونه های عسل سبلان به دو روش DPPH و مهار بیرنگ شدن بتاکاروتن در سیستم بتاکاروتن- لینولئیک اسید مورد ارزیابی قرار گرفت. اساس روش واکنش بتاکاروتن غیر اشباع با رادیکال آزاد تولید شده در نتیجه تشکیل هیدروپراکسید از لینولئیک اسید است که به دنبال ان ساختار بتاکاروتن تغییر یافته و رنگ نارنجی خود را از دست می دهد. حضور آنتی اکسیدانها می تواند از گسترش بیرنگ شدن بتاکاروتن با خنثی کردن رادیکال لینولئات ودیگر رادیکالها در سیستم ، جلوگیری کند. فعالیت آنتی اکسیدانی نمونه های مورد آزمون در مطالعه ای در ایران به رو شهای DPPH و CBI به ترتیب دارای محدوده 94/25 23/19 و 69/54-85/69 % بود.

نتیجه گیری:

تمامی نمونه ها فعالیت آنتی اکسیدانی قابل توجهی را نشان دادند. نتایج بدست آمده مربوط به pH و اسیدیته آزاد، مطابق با مقادیر گزارش شده در استاندارد ملی کشور و کدکس بود. شرایط نامناسب نگهداری و فرآوری، تیمار حرارتی می تواند از علل نتایج نامطلوب تست دیاستاز و HMF باشد.

پیشنهادات:

بررسی و مقایسه ویژگی های فیزیک و شیمیایی و آنتی اکسیدانی نمونه های عسل مربوط به مناطق جغرافیایی مختلف با شرایط آب و هوایی متفاوت ایران پیگیری و بررسی استفاده از عسل به عنوان ماده ای با قابلیت های بالای آنتی اکسیدانی در محصولات غذایی و صنعت دارویی.


بیشتر بدانیم 2 :

سه خاصیت کلیدی عسل :

  • رطوبت گیر: عسل رطوبت گیر است. بدین معنا که رطوبت موجود در هوا را به خود جذب کرده و اجازه نمی دهد زخم خشک شود. خاصیت رطوبت گیری عسل موجب می شود در بسیاری از لوازم آرایشی برای آبرسانی و جلوگیری از خشکی پوست کارایی مفیدی داشته و وقتی در داروهای پوست و مو استفاده می شود پوست را شاداب و صاف و موی سر را براق و مرطوب نگه می دارد.
  • آنتی باکتریال: مواد آنتی باکتریایی موجود در عسل باعث جلوگیری از رشد میکروبهای خاصی می شود. عسل حاوی آنزیمهایی است که باعث هیدروژن پروکساید است اعتقاد بر این است که خاصیت ضد میکروبی عسل به خاطر وجود همین هیدروژن پروکساید است بنا بر این عسل یکی از بهترین روشهای درمانی زخمها و بریدگی ها است چرا که اجازه نفوذ میکروبها را به داخل زخم نمی دهد.
  • آنتی اکسیدان: عسل دارای خواص آنتی اکسیدانی طبیعی است که باعث نابودی بسیاری از مواد شیمیایی مخربی می شود که باعث بیماریهای مختلفی از جمله سرطان می گردد.


برچسب ها: عسل وحشی , عسل کوهستان , عسل خانواده , بهترين کيفيت , عسل سبلان ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر