خرید طراحی لوگو دانلود آهنگ فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد ویپ چارتر
حذف در پنل کاربری [X]
عسل و قهوه اکسیری در درمان سرفه های مزمن

در اين مقاله تصميم داريم به مقایسه تأثیر داروهای متدوال در درمان سرفه های پس از سرماخوردگی با ترکيبی از عسل و قهوه بپردازيم .

اين نوع از سرفه های معمولا در حدود سه هفته الی چندين ماه ادامه دارند و از داروهای استروئيدی برای کنترل و درمان آن استفاده می شود .

داروهای متداول عموما آنتی هيستامينها ، کدئین ها ، دکسترومتورفان و ... در کنار خواص ، دارای عوارض جانبی گوناگونی می باشند .


در مطالعه جديدی که در بين سالهای 2008 الی 2011 در بیمارستان بقیه الله العظم در تهران انجام شده است ، اين مقايسه بين داروهای استروئيدی و ترکیبی از عسل طبیعی + قهوه به شرح ذيل انجام شده است :


بيماران را به سه گروه به شکل زير تقسيم بندی کرده،


گروه يک : (HC) ، به اين گروه ترکیبی مربا مانند شامل 20 گرم عسل طبیعی + 3 گرم پودر قهوه فوری تجويز شد.


گروه دو : (S) ، به اين گروه 13.3 ميلی گرم داروی استروئیدی پردنيزولون تجويز شد.


گروه سه : (C) ، به اين گروه 25 ميلی گرم گایافنزین تجويز شد.


روش کار به اين شکل بود که بیماران هر گروه ، داروی مخصوص خود را با مقداری آب ولرم مخلوط کرده و هر 8 ساعت يکبار به مدت یک هفته مصرف کردند.نتايج حاصله در جدول ذيل آمده است :


همانطور که مشاهده می فرماييد ، ترکيب عسل و قهوه نتايج فوق العاده ای در درمان سرفه های مزمن پس از سرماخوردگی دارد.


تصميم با شماست ، يکبار هم شده عسل طبیعی + قهوه را امتحان فرماييد ، در مقاله روش درمان سرماخوردگی با عسل طبیعی می توانيد از همان ابتدای سرماخوردگی با عسل همراه شويد و با يک تير دو نشان بزنيد ، هم سرماخوردگی خود را درمان کنيد ، هم طول دوره درمان را کاهش دهيد .


اميدوارم بهره کافی را برده باشيد ، تیم عسل 24 تهران ضمن ارائه تنوعی از عسلهای طبيعی ، قصد ترویج فرهنگ عسل درمانی را در دستور کار خود قرار داده است . سلامت و سعادتمند باشید.