سلام ،

يک قسمت عسل طبیعی و سه قسمت سیاه دانه باعث ساخت ترکیبی شفابخش می شود ، در طب سنتی به اين ترکيب (دوسین) می گویند ، البته در برخی منابع یک قسمت سیاه دانه و پنج قسمت عسل هم ترکیب شده است . به عقیده شخصی بنده ، اگر عسل بسيار با کیفیت مثل عسل کوهی و يا عسل لیمیتیوم فروشگاه ما را استفاده می کنيد همان ترکيب يک به سه را انجام دهيد و اگر از عسل ممتاز 24 استفاده می کنيد ، ترکیب یک به پنج را بکار ببريد. در ترکیب "دوسین" بهتر است از سیاه دانه ها بصورت نیمکوب استفاده کنيم .خوب همانطور که میدانيد تنها ماده ای که در قرآن از آن بعنوان شفاء برای مردم نام برده شده است ، عسل می باشد . (شفاء للناس) و از سوی ديگر حدیثی از پيامبر اکرم (ص) به شرح ذیل داريم :


الحبّة السّوداء شفاء لکلّ داء (سياه دانه شفای هر دردی است )


شاید برخی انسانهای عجول ، به موارد فوق خرده بگيرند و فکر کنند که اگر چنین بود پس ديگر نياز به پزشک و دارو و ساير گياهان و ... نبود . از طرفی بگویند که ما استفاده کرديم و دردمان دوا نشد ولی اين که گفته می شود عسل و سياه دانه دارای شفا برای مردم و دردها هستند به دو صورت است ، يکی استفاده مستقیم از آنها است که در حال حاضر برای درمان و تسکین بسياری از امراض از آنها استفاده می شود و روش ديگر ساخت ترکيبات و مشتقات خاص اين مواد است که به نظر حقیر هنوز علم پزشکی دنیا به آنجا نرسيده است که آن مشتقات و ترکیبات خاص را از اين دو ماده بسازد.


به هر حال ما به روش اول پناه می بريم ، یعنی استفاده مستقیم از خود عسل و يا سیاه دانه و يا دوسین ! مصرف سیاه دانه به تنهایي قدرت سيستم ایمنی بدن را تقويت می کند ، اما جالب است بدانيد که محققان به اين نتيجه رسيده اند که در صورت ترکیب سیاه دانه با عسل ، سیستم ایمنی بدن به شدت تقویت خواهد شد . مصداق اين موضوع درمان و تسکین بيماری ایدز توسط دوسین است .


دکتر خیرانديش ، يکی از متخصصین طب سنتی روش درمان ایدز توسط دوسین را به شرح زير می فرمایند :


مصرف یک دوره 40 يا 80 روزه ترکیب عسل و سیاه دانه (دوسین) ، هر هشت ساعت یکبار يک قاشق مرباخوری ، منجر به درمان بیماری ایدز خواهد شد.


شخص مبتلا می تواند پس از 40 و يا 80 روز تست مخصوص اچ آی وی بدهد .

البته در طول دوره درمان انجام حجامت نیز لازم است. که لزوما خون گیری نیست و بنا به مزاج و توان شخص بادکش و يا حجامت تر انجام خواهد شد.

اگر بخواهم خلاصه عرض کنم ، ترکيب دوسین با تقویت سیستم ایمنی بدن برای درمان هر دردی دواست ، از سوی ديگر مصرف روزانه اين ترکيب از ابتلاء به امراض مختلف جلوگیری خواهد کرد.


شايد روزی که علم نوين پزشکی به خواص ريز مشتقات اين دو ماده شفاء بخش دست پيدا کرده باشه ، ما دار فانی رو وداع گقته باشيم ، پس بهتره که منتظر نمونيم و از همين امروز کمی برای سلامتی خود و خانوادمون وقت و هزينه کنيم و با استفاده از عسل طبیعی و سیاه دانه شاد و سلامت باشيم.


و من ا... توفيق

فروشگاه عسل طبیعی و خالص

عسل 24 تهران